EsenTürk Eğitim Turizm İnşaat, İstanbul dan sonra Sakarya’da da kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedeflemiş, İstanbul’da hayata geçirdiği tüm projelerde yakaladığı yaşam standartlarını Sakarya’da ki öğrencilere sunmaya başlamıştır.

İstanbul'dan sonra şimdi de Sakarya'da


EsenTürk Eğitim Turizm İnşaat olarak İstanbul’un 5 farklı bölgesinde inşaat eğitim ve turizm alanında hizmet veren kurumumuz, 2011-2012 eğitim öğretim yılında, Adatoria Kız Öğrenci Yurdu adı altında Sakarya Üniversitesi öğrencileri için hizmete girmiştir. Yurdumuz, "Koşulsuz Öğrenci Memnuniyeti" ilkesine dayalı çalışma prensibi ile çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.

Yurdumuz, Toplam Kalite Yönetimi'nden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile otel normlarında hizmet sunmaktadır. Özel Adatoria Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Esentepe’de 2 bin 500 metrekarelik kapalı kullanım alanında modern özelliklere sahip toplam 78 suit odaya, 400 m2 ek sosyal tesislere sahiptir.

Özel Adatoria Öğrenci Yurdu tüm kız öğrencilerin hizmetinde...


 
 

Binamız

Deprem yönetmeliğine uygun olarak 2011 yılında inşa edilen binamız 5 kattan oluşmakta olup, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonlu ve 7/24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Binamızın güvenliği 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Yurt binasında her katında kablosuz internet sistemi ile ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.

Kendi bilgisayarı bulunmayan öğrenciler için ayrıca internet odamız bulunmaktadır. Binamızın tüm giriş ve çıkışları öğrenciye özel parmak izi ve kartlı geçiş sistemi ile donatılmıştır. Binamız su kesintisi halinde öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde su deposu ve hidrofor sistemi ile elektrik kesintileri halinde jeneratör sistemi ile donatılmıştır. Binanın yangın güvenliği için yangın merdiveni, yangın ihbar sistemi ve sulamalı yangın söndürme sistemi gibi bütün ayrıntılar düşünülmüştür.

Ayrıca yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan yurdumuzda asansör bulunmaktadır. Biz Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize, merkezi ısıtma sistemi ile aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Çünkü Adatoria, güven, konfor ve rahat ulaşımın Sakarya’da ki tek adresidir.

 
 

 

Odalarımız

Yurdumuz, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 1-2-3-4 ve 6 kişilik suit konforlu ve ferah odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamının içerisinde standart olarak duşa kabinli banyo, banyo dolabı, hilton lavabo ve Wc, Lcd Tv bulunmaktadır. Odalarda öğrenciye özel sandıklı baza, birinci sınıf yatak ve nevresim takımı, elbise dolabı, çalışma masası ve kitaplık, telefon, ücretsiz internet erişimi, dumana duyarlı yangın alarm sistemi ve yangın söndürme sistemi bulunmaktadır.

Bedensel engellileri de unutmayan yurdumuz engellilere özel odalar da tasarlamış bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri ses geçirmez lamine parke ile kaplıdır.

Aynı zamanda öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortam bizim için çok önemli olup haftada iki gün yurdumuzun tüm kullanım alanları ile birlikte odalarımız temizlenmekte ve yatak düzenlemeleri yapılmaktadır. Her 15 günde bir nevresim takımları temizleriyle değiştirilmekte ve bütün bu temizlik işlerimiz profesyonel bir temizlik ekibi tarafından bayan görevlilerce yapılmaktadır.

 
 

 

Sosyal Alanlar

Yeşilin her tonunu yansıtan etrafı çevrili sesten ve şehir gürültüsünden uzak nezih bahçemizde öğrencilerimiz, güneşli havalarda çaylarını yudumlarken hem derslerine çalışabilir hem de arkadaşlarıyla sohbet edebilir kablosuz internet ağı ile internette gezinebilirler. Bunun yanında mini sinema salonumuz ile öğrencilerimiz boş zamanlarında keyifli vakitler geçirebilir sevdikleri film ve dizileri dev ekranda sinema keyfiyle izleyebilirler.

Öğrencilerimizin rahat ders çalışabilmeleri için etüt odalarımız mevcut olup, dinlenmek ve stres atmak için açık hava bahçemizin yanında dinlenme salonumuz da mevcuttur. Kafeteryamızda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verildiği gibi, aynı ortamda da öğrencilerimiz tüm gün sıcak-soğuk sıcak içeceklere ve yiyeceklere ulaşabilmektedir.

Spor salonumuzda öğrencilerimiz koşu bandı, bisiklet vb. spor malzemeleri istediklerin zaman kullanabilmektedirler. Kuaför salonumuz konusunda uzaman bayan kadrosuyla öğrencilerimize hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz valizlerini depomuza emanet edebilmektedir.

Bilgisayar odamızda ücretsiz olarak bilgisayar ve internet hizmeti verildiği gibi öğrencilerimiz isterlerse kendi bilgisayarlarından da ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilmektedirler.

 
Adatoria Duyurularımız Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria Neredeyiz Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria E-Katalog Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria İletişim Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria Videolarımız Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Ana SayfaHakkımızdaİmkanlarımızFoto GaleriNeredeyizÖn KayıtDuyurularımızVideolarımızE-KatalogFiyatlarMobil Site
 
Üniversite Cd. 162. Sok. No:1 K.Y.K Sakarya Kız Yurdu Yanı Esentepe-Serdivan / Sakarya Sakarya Serdivan Öğrenci Yurt Apart Villa