Adatoria Sakarya Yurt ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrencilerimizin ekonomik açıdan dışarıya bağlı kalmadan tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamak ve Sakarya da bir ilk villa konseptinde lüks ve ferah ortamlarda öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissetmeleri amacıyla projelendirilip 2013 yılında kendi inşaat şirketimiz tarafından inşa edildi ve hizmete açıldı.

Adatoria Sakarya Suit Villaları, yapısal ve yönetimsel bakımdan öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından, temel ihtiyaçlarına kadar bütün taleplerini karşılayacak donanımla donatılmıştır. Bu yepyeni konaklama konseptimizle öğrencilerimiz ister yurdumuzun tüm imkanlarından istifade edebileceği gibi arzu ederlerse de villalarında kendilerine özel sunulan bir çok imkan ve hizmetten sınırsız ve sorunsuz bir şekilde istifade edebilecekler.

Bu yepyeni konaklama konseptimizle öğrencilerimiz ve velilerimiz konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden yurdumuzun bir çok hizmetine ek birçok hizmetten ücretsiz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Bu sistemle öğrencilerimiz yurdumuzda verilen sabah kahvaltısı veya akşam yemeğinden ücretsiz istifade edebileceği gibi  isterlerse de kendi mutfağında kendi yemeğini yapabilme olanağı sahip olacaklar.

Villa Konaklama Fiyatına Dahil Hizmetlerimiz: Su, Sıcak Su, D. Gazlı Isınma, Ocak, Elektrik, İnternet.

Yurt Tarafından Sağlanan Villa Konaklama Fiyatına Dahil Ek Hizmetlerimiz: Her saat Yurt-Kampus/Kampus-Yurt arası tam donanımlı özel servis, Açık büfe Sabah Kahvaltısı, Akşam yemeği-Sınırsız çay ve meyve suyu, Bilgisayar-İnternet odası kullanımı, Spor salonu kullanımı, Revir, Güvenlik, Kablosuz internet, Temiz su ve su sebili, Mini sinema salonu kullanımı.

Yukarıda yer alan tüm hizmetler tamamen ücretsizdir ve Villa konaklama ücretine dâhildir.

Villamız

Adatoria Suit Villas 350m2 alan içerisinde etrafı çevrili ve sadece villa misafirlerine ait bahçesi olan özel tasarlanmış 2 villadan oluşmaktadır. Modern mimari ve görünüme sahip  Adatoria Suit Villaları öğrencilerin rahatı ve konforu düşünülerek tasarlandı. Sadece size ait manzaralı ferah bahçenizde çayınızı yudumlayabilir akşam yemeğinizi bahçenizde arkadaşlarınızla birlikte büyük bir keyifle yapabilir oturma gruplarında günün ders yükü ve stresini atabilir, kablosuz internet yayını ile internete girebilirsiniz. Tüm villalarımızda Modern Oturma Grubu, Yemek Masası, Ocak, 32' Led Lcd T.V ve Yerli yabancı uydu sistemi, Dışarıdan aranabilen ve daireler arası ücretsiz görüşme yapılabilen dahili telefon, Elektrikli Süpürge, Ütü, Ütü Masası, Halı, Sehpa Çamaşırlık, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı bulunmaktadır.

Odalarımız

Adatoria Suit Villas öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ekipman ve eşyalarla donatılmıştır. Villamız (3,2,1, kişilik odalardan oluşmaktadır. Tüm odalarımızda kişi sayısına göre bazalı tam ortapedik yatak, komidin, iki kapaklı dolap, çalışma masası, yastık, yorgan, alez, boy aynası, halı, gece lambası standart olarak bulunmaktadır.

Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Adatoria Suit Villas'ta kalan öğrencilerimizin önemli ayrıcalığı da yurdumuzda verilen sabah kahvaltısı veya akşam yemeğinden ücretsiz istifade edebileceği gibi  isterlerse de villalarında kendi mutfaklarında kendi yemeğini yapabilme olanağı sahip olacaklar.Sakarya'da bir ilk olan bu hizmetimizle yurt ve konaklama konseptine yeni bir bakış açısı getirdik.

Servis Hizmetleri

Adatoria Sakarya Suit Villas, Sakarya üniversitesi kampüsüne yaya olarak ortalama 5 dakika yürüme mesafesindedir. Buna rağmen her saat başı servis hizmetimiz bulunmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz yürüyerek, isteyen öğrencilerimiz servisimiz ile okuluna gidebilecektir. Sürücülerimiz Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Dinlenme Salonları

Bambaşka Bir Konaklama Konsepti. Adatoria Sakarya Suit Villas, yurt güveni ve benzersiz hizmet sistemiyle lüks ev ortamının bir birleşimi olarak ortaya çıktı. Bu yepyeni konseptle öğrencilerimiz dinlenebilecekleri ve huzuru yakalayabilecekleri seçkin bir mekana mükemmel hizmet anlayışıyla kavuşmuş olacaklar.


Güvenlik

Adatoria Sakarya Suit Villas, öğrencilerimizin huzuru ve konforu yanında güvenliğini de önem vermektedir. Adatoria Sakarya Suit Villa güvenliği Adatoria Öğrenci Yurdu güvenliğine entegre yapı içinde, bahçe girişinde bulunan güvenlik ve bina içerisinde ve dışarısında yer alan toplam 40 adet güvenlik kamerası ile 24 saat boyunca kayıt altına alınıp korunmaktadır. Bina içi güvenlik kameraları, güvenlik ihlalleri dışında her ne sebeple olursa olsun mahremiyet açısından online olarak izlenilmesine müsaade edilmemektedir. Adatoria Sakarya Suit Villas öğrencilerimizin güvenliğini düşünmenin yanında ailelerinde huzurunu da merkeze alan bir anlayışla yönetilmektedir. Bu bağlamda villalarımızda konaklayan tüm öğrencilerimiz, kartlı veya parmak izlerini tanıyan güvenlik sisteminden geçerek evlerine girebilmekte ve çıkış yapabilmektedirler.

7/24 Personel

Adatoria Sakarya Suit Villas yönetim olarak Yurt ile birlikte olup aynı yöetim biçimiyle profesyonellik esastır ve deneyimli personellerimiz ile profesyonel hizmet veriyoruz. Güler yüzlü personelimiz, 24 saat öğrencilerimizin hizmetindedir. Yurt yönetiminden güvenliğine kadar tüm personelimiz, 7/24 öğrencilerimizin hizmetindedir.

Bahçe

İnsanların başarı ve huzurunu sadece konakları mekânların modernliği sağlamaz. Yeşille ve doğayla barışık olması önemlidir ve bir ayrıcalıktır. Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yeşil bir doğa ile içicedir. Öğrencilerimiz yeşilin her tonunu taşıyan bahçemizin içinden geçerek odalarına ulaşmaktadır.


Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bundan dolayı haftalık ve aylık düzenli aralıklarla kültürel faaliyetler düzenliyoruz. Faaliyetlere katılım tamamen isteğe bağlı olup yapılması planlanan faaliyetlerden bazıları şunlardır: Bowling turnuvası, Edebiyat konuşmaları, Farklı şehirlere kültürel geziler ve Sinema gösterimi.

 
Adatoria Duyurularımız Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria Neredeyiz Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria E-Katalog Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria İletişim Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria Videolarımız Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Ana SayfaHakkımızdaİmkanlarımızFoto GaleriNeredeyizÖn KayıtDuyurularımızVideolarımızE-KatalogFiyatlarMobil Site
 
Üniversite Cd. 162. Sok. No:1 K.Y.K Sakarya Kız Yurdu Yanı Esentepe-Serdivan / Sakarya Sakarya Serdivan Öğrenci Yurt Apart Villa